Firma LT Serwis Sp. z o.o. Spółka Komandytowa działa w branży Facility i Project Management od 2001 roku.

Świadczymy kompleksowe usługi w nowoczesnych budynkach biurowych, hotelowych oraz przemysłowych o zróżnicowanym charakterze, które obejmują między innymi: zarządzanie budynkami, Help Desk, Call Center, obsługa instalacji technicznych.

W zakresie obsługi technicznej w profesjonalny sposób czuwamy nad eksploatacją, naprawami i konserwacją wszystkich urządzeń i systemów, w tym instalacji elektrycznej, sanitarnej, HVAC, przeciwpożarowej, kontroli dostępu, sygnalizacji włamania i napadu, CCTV, BMS. Kierujemy gospodarką energetyczną.

Dbamy by wszystkie wykonywane przez nas prace zostały precyzyjnie udokumentowane dzięki wprowadzaniu odpowiednich procedur odpowiadających charakterystyce zarządzanego budynku.

DSC_0014

Poza działalnością w zakresie obsługi technicznej zajmujemy się również prowadzeniem procesu inwestycyjnego związanego z aranżacjami powierzchni. Prowadziliśmy aranżacje zarówno w obsługiwanych przez nas budynkach, jak i innych obiektach w Poznaniu i Warszawie.

Nasza działalność obejmuje również wykonawstwo instalacji automatyki oraz niskoprądowych.

Skutecznie optymalizujemy procesy i koszty związane z naszą pracą poprzez właściwą organizację, utrzymanie odpowiedniego poziomu specjalizacji oraz dostępu do niezbędnych informacji i środków pomocniczych.

Nasz wysoko wykwalifikowany zespół, jest wspierany przez doświadczonych inżynierów. Służymy pomocą w rozwiązaniu problemów technicznych, jakie mogą pojawić się w zarządzanych przez Państwa budynkach i zapraszamy do współpracy we wszystkich wymienionych zakresach.


Nasze Przedsiębiorstwo uczestniczy w sesji coachingowej realizowanej na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego przez firmę DEA Konsulting Izabela tokarska.Sesje organizowane są w ramach projektu pn.: "Wsparcie współpracy sfery nauki i przedsiębiorstw w Wielkopolsce" (Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Priorytet VIII Regionalne kadry gospodarki, Działanie 8.2 Transfer wiedzy, Poddziałanie 8.2.1 Wsparcie współpracy sfery nauki i przedsiębiorstw).