Aranżowanie przestrzeni (Fit Out)

FIT-OUT obejmuje kompleksową realizację wykończenia powierzchni biurowych, handlowych, przemysłowych i użyteczności publicznej. Kompleksowo obsługujemy zlecenia począwszy od stworzenia koncepcji, poprzez realizację i nadzór nad pracami, aż do przekazania gotowej do użytku powierzchni.

Specjalizujemy się w aranżacji budynków biurowych, galerii handlowych, powierzchni przeznaczonych na potrzeby najemców komercyjnych, obiektów użyteczności publicznej, banków, obiektów przemysłowych, magazynów.

Zapewniamy wykonanie każdej inwestycji na najwyższym poziomie zgodnie ze standardami Klienta. Nasze podejście cechuje duża elastyczność dotycząca zmian zakresu prac i czasu realizacji, dostosowanych do potrzeb inwestora i wynikających z nieprzewidzianych sytuacji.

fit

Specjalizujemy się w aranżacji budynków biurowych, galerii handlowych, powierzchni przeznaczonych na potrzeby najemców komercyjnych, obiektów użyteczności publicznej, banków, obiektów przemysłowych, magazynów.

Dodatkowo specjalizujemy się w tzw. szybkich realizacjach. Zapewniamy wykonanie każdej inwestycji na najwyższym poziomie zgodnie ze standardami Klienta. Nasze podejście cechuje duża elastyczność dotycząca zmian zakresu prac i czasu realizacji, dostosowanych do potrzeb inwestora i wynikających z nieprzewidzianych sytuacji.

fit2

Wykonujemy projekty koncepcyjne i aranżacje powierzchni kompleksowo:

  • W zakresie budowlanym,
  • Instalacji elektrycznych wysoko- i nisko-prądowych,
  • Instalacji bezpieczeństwa,
  • Instalacji klimatyzacji i wentylacji,
  • Instalacji wodno-kanalizacyjnej.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

Wyślij zapytanie

    Nasze Przedsiębiorstwo uczestniczy w sesji coachingowej realizowanej na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego przez firmę DEA Konsulting Izabela tokarska.Sesje organizowane są w ramach projektu pn.: "Wsparcie współpracy sfery nauki i przedsiębiorstw w Wielkopolsce" (Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Priorytet VIII Regionalne kadry gospodarki, Działanie 8.2 Transfer wiedzy, Poddziałanie 8.2.1 Wsparcie współpracy sfery nauki i przedsiębiorstw).