Projektowanie i wykonanie instalacji

INSTALACJE NISKOPRĄDOWE to sieci komputerowe LAN, systemy alarmowe, kontrola dostępu, telewizja przemysłowa, monitoring, domofony i wideo-domofony, systemy telewizji satelitarnych, systemy przeciwpożarowe, centrale oddymiające, rejestratory czasu pracy, systemy wykrywania pożaru, dźwiękowy systemy ostrzegawcze. LT Service zajmują się instalowaniem systemów instalacji niskoprądowej, również ich konserwowaniem i serwisowaniem. Instalacja elektryczna niskoprądowa, czyli niskonapięciowa, to zespół urządzeń elektrycznych o skoordynowanych parametrach technicznych, napięciu znamionowym do 1000 V prądu zmiennego oraz 1500 V prądu stałego. Jej celem jest doprowadzanie energii elektrycznej z sieci rozdzielczej do odbiorników. Instalacja taka to nie tylko przewody i kable elektroenergetyczne, lecz również urządzenia zabezpieczające i przyrządy łączeniowe, zabezpieczające, ochronne, sterujące i obudowy. Do tego włączyć należy baterie akumulatorowe, UPS-y i zespoły prądotwórcze.

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę działającą w zakresie instalacji wysoko oraz niskoprądowych.

inst1

Nasze doświadczenie w obsłudze techniczne budynków pozwala nam na zastosowanie najlepszych rozwiązań dotyczących projektów jak rozwiązań eksploatacyjnych. Realizujemy instalacje elektryczne SN i NN oraz niskoprądowe : systemy CCTV, SSP, DSO, ACC, SSWiN, RTV, LAN i telefonicznej, Oddymiania, Detekcji CO.

inst2

Nasi inżynierowie współpracują z takimi potentatami na rynku automatyki jak Honeywell, TAC oraz Johnson.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Wyślij zapytanie

Nasze Przedsiębiorstwo uczestniczy w sesji coachingowej realizowanej na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego przez firmę DEA Konsulting Izabela tokarska.Sesje organizowane są w ramach projektu pn.: "Wsparcie współpracy sfery nauki i przedsiębiorstw w Wielkopolsce" (Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Priorytet VIII Regionalne kadry gospodarki, Działanie 8.2 Transfer wiedzy, Poddziałanie 8.2.1 Wsparcie współpracy sfery nauki i przedsiębiorstw).