Technik/ Serwisant w branży wodno-kanalizacyjnej i klimatyzacyjnej

14.08.16

Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie

Opis stanowiska:

  • wykonywanie przeglądów instalacji i urządzeń
  • nadzór nad bieżącą eksploatacją urządzeń – usuwanie awarii
  • udział w pracach montażowych
  • wykonywanie prac w ramach utrzymania ruchu na innych urządzeniach i instalacjach

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej zawodowe – kierunkowe
  • minimum 2 lata doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku
  • znajomość budowy i zasady działania urządzeń
  • znajomość obsługi w/w urządzeń
  • znajomość podstaw mechaniki
  • uprawnienia SEP min. do1 kV
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych,
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stałą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie, system motywacyjny
  • dostęp do wiedzy i możliwość podnoszenia kwalifikacji

CV:

List motywacyjny:

Nasze Przedsiębiorstwo uczestniczy w sesji coachingowej realizowanej na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego przez firmę DEA Konsulting Izabela tokarska.Sesje organizowane są w ramach projektu pn.: "Wsparcie współpracy sfery nauki i przedsiębiorstw w Wielkopolsce" (Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Priorytet VIII Regionalne kadry gospodarki, Działanie 8.2 Transfer wiedzy, Poddziałanie 8.2.1 Wsparcie współpracy sfery nauki i przedsiębiorstw).