Specjalistów do obsługi technicznej budynków

19.08.16

Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie

Opis stanowiska:

  •  wykształcenie techniczne średnie lub zawodowe,
  • doświadczenie w obsłudze i konserwacji urządzeń i instalacji jednej lub wielu z poniższych branż:
    • klimatyzacji, wentylacji
    • wod-kad,
    • elektryczne w tym niskoprądowe

  • dyspozycyjność, zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych prac,
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • uprawnienia SEP,
  • prawo jazdy kat B
  • kultura osobista
Oferujemy:

  • Umowę o pracę bądź inną wybraną formę zatrudnienia (do uzgodnienia)
  • Pracę w firmie o wysokich standardach działania
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji w praktyce
  • Sympatyczne środowisko pracy
  • Stabilne wynagrodzenie

CV:

List motywacyjny:

Nasze Przedsiębiorstwo uczestniczy w sesji coachingowej realizowanej na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego przez firmę DEA Konsulting Izabela tokarska.Sesje organizowane są w ramach projektu pn.: "Wsparcie współpracy sfery nauki i przedsiębiorstw w Wielkopolsce" (Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Priorytet VIII Regionalne kadry gospodarki, Działanie 8.2 Transfer wiedzy, Poddziałanie 8.2.1 Wsparcie współpracy sfery nauki i przedsiębiorstw).