Pracownik serwisu instalacji elektrycznych i niskoprądowych

14.08.16

Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie

Opis stanowiska:

W ramach pełnionej funkcji osoba zatrudniona na w/w stanowisku odpowiedzialna będzie

  • serwis i konserwację nisko prądowych systemów teletechnicznych (SAP, SWIN, DSO),
  • sporządzanie dokumentacji z wykonywanych prac. wykonywanie przeglądów instalacji i urządzeń,
  • nadzór nad bieżącą eksploatacją,
  • wykonywanie prac w ramach utrzymania ruchu na innych urządzeniach i instalacjach.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne: kierunek elektroniczny, elektryczny.
  • Doświadczenie na w/w stanowisku (mile widziane doświadczenie w branży)
  • Łatwość przyswajania wiedzy technicznej
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Umiejętność pracy nad kilkoma zagadnieniami jednocześnie
  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B i min. 3-letniego doświadczenia w kierowaniu pojazdami
  • Dyspozycyjność
  • Dobra organizacja pracy
  • Samodzielność i profesjonalizm w działaniu
  • Dodatkowym atutem będą certyfikaty i szkolenia oraz licencja zabezpieczenia technicznego
  • Uprawnienia SEP do 1 kV

Oferujemy:

  • stałą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie, system motywacyjny
  • dostęp do wiedzy i możliwość podnoszenia kwalifikacji

CV:

List motywacyjny:

Nasze Przedsiębiorstwo uczestniczy w sesji coachingowej realizowanej na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego przez firmę DEA Konsulting Izabela tokarska.Sesje organizowane są w ramach projektu pn.: "Wsparcie współpracy sfery nauki i przedsiębiorstw w Wielkopolsce" (Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Priorytet VIII Regionalne kadry gospodarki, Działanie 8.2 Transfer wiedzy, Poddziałanie 8.2.1 Wsparcie współpracy sfery nauki i przedsiębiorstw).